Doplňkové info

Přistýlka  410 Kč / 1 noc

Ubytování o víkendech: pátek - neděle

Ubytování v období letních prázdnin: sobota - sobota

Ubytování na 1 noc: minimálně 3 pokoje + příplatek za závěrečný úklid, viz. ceník pokojů

Regionální a lokální akce - viz. Ceník

Příjezd na ubytování: 15:00 - 16:00

Odjezd z ubytování: 10:00

Psi - po domluvě, pouze malá plemena a skupiny.

Nevhodné pro rybáře.

Platba ubytování: zálohová platba převodem předem  při rezervaci ubytování  (50% z celkové ceny ubytování) + doplatek a rekreační poplatek obci při příjezdu na místě v hotovosti

Rezervace 14 dní a méně před termínem ubytování: bankovním převodem předem v plné výši částky za ubytování bez nároku na vrácení částky v případě zrušení ubytování nebo nedojezdu. 

Rezervace ubytování pro zahraniční hosty - při zahraničním bankovním převodu: rezervační záloha činí 50% z celkové částky ubytování bez nároku na vrácení rezervační zálohy při zrušení rezervace a ubytování, dále při nedojezdu. Na tyto platby se nevztahují běžné, níže uvedené storno podmínky.

Způsob platby pro skupiny: zálohová platba + v případě ubytování skupin, které si zamluvily více pokojů nebo celý objekt nabízíme pro Check-in tři následující možnosti:

- platba doplatku + RPO převodem předem, min. 3 dny před příjezdem připsaná na účet DV U HRÁZE s.r.o.

- všechny osoby se dostaví k Check-in ve stejném časovém termínu - doplatek v hotovosti + RPO

- část skupiny, která se přijede ubytovat jako první, doplatí v hotovosti zbývající  částku za ubytování + RPO za všechny objednané pokoje a pokoje jí budou předány.

STORNO POPLATKY: při každém storno účtujeme administrativní poplatek 200,- Kč, dále 31 dní před nástupem na ubytování činí storno poplatek 30% z celkové ceny ubytování. 30 - 15 dní před nástupem je storno poplatek 50% z celkové ceny ubytování, 14 a méně dní je storno poplatek 100% celkové ceny ubytování.

NEDOJEZD: 100% celkové ceny ubytování

Platby za ubytování (doplatek) + RPO jsou možné pouze v hotovosti při příjezdu na ubytování nebo převodem na účet min. 3 dny před nástupem (připsání částky na náš účet) na ubytování.